Invisi Bobble magiczne gumki do włosów w różnych kolorach HIT!!!

Invisi Bobble magiczne gumki do włosów w różnych kolorach HIT!!!

* wymagane pola

Cena promocyjna 13,48 zł

Normalna cena: 19,00 zł

+

-

Wysyłka
24h
Producent
Invisi bobble(wszystkie produkty)
Rodzaj
Akcesoria
Doktor Włos

Masz pytanie o produkt?

Zapytaj Doktora Włosa!

Dostępność: dostępny

Dostawa: od 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Invisi bobble rewolucyjna gumka do włosów op. 3szt.

 
Invisi bobble to rewolucyjna gumka do włosów, która nie ciągnie i nie wyrywa ich. Jest bardzo trwała i estetyczna dostępna w wielu kolorach, idealna do każdego rodzaju włosów. Nie ściska włosów ciasno, dzięki czemu nie powoduje bólu tuż przy skórze głowy, co jest częste podczas używania tradycyjnych gumek. Może być noszona również jako bransoletka, estetycznie okalając nadgarstek.

Projekt gumki Invisibobble powstał w oparciu o konstrukcję zwykłego przewodu od tradycyjnej słuchawki telefonicznej. Sprężynowa budowa gumki sprawia, że ciasno utrzymuje ona włosy, ale nie powoduje ściskania ich i nie tworzy widocznych śladów, tak jak to jest w przypadku tradycyjnych gumek do włosów. Dzięki tej właściwości gumki Invisibobble są delikatne dla struktury włosów i nie niszczą ich.

Wykonane z delikatnego tworzywa, wodoodpornego i wytrzymałego, nie posiadają metalowych spojeń, które często bywają przyczyną wyrywania i ciągnięcia kosmyków podczas zdejmowania i noszenia tradycyjnych gumek do włosów. Dzięki tej łagodności, noszenie końskiego ogona przez cały dzień nie powoduje dyskomfortu dla skóry i bólu w okolicy skalpu.

Oryginalny wgląd i design gumki sprawia, że jest ona wspaniałą ozdobą, nie tylko na włosach, ale także wokół nadgarstka.Jedna gumka Invisibobble może służyć codziennie nawet przez ponad rok czasu.

Poznaj liczne zalety gumki do włosów Invisibobble:1) Nie pozostawia śladów po noszeniu na włosach, nie odciska się. 2) Nie powoduje bólu.3) Jest delikatna dla włosów, nie niszczy ich, nawet używana codziennie.4) Jest idealna do wszystkich rodzajów włosów.5) Może być noszona jako bransoletka na rękę.6) Jest wodoodporna i wytrzymała.


CENA ZA 3ZT W JEDNYM KOLORZE

Opinie o produkcie
X

Informacje o produkcie

Dane kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola