Mydło do higieny intymnej BIO GENERA LINE 250 ml

Mydło do higieny intymnej BIO GENERA LINE 250 ml

20,00 zł

+

-

LUB
Wysyłka
24h
Producent
Bio Genera (wszystkie produkty)
Rodzaj
Do ciała
Doktor Włos

Masz pytanie o produkt?

Zapytaj Doktora Włosa!

Dostępność: dostępny

Dostawa: od 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

 
Mydło do higieny intymnej BIO GENERA LINE 250 ml
 
Mydło z wyciągiem z hamamelisu, ekstraktem mięty i melissy. Formuła tego mydła jest zbudowana z anionowych i amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych wzbogaconych wyciągami z hamamelis (oczaru) i melisy.
Jego zapach to jest bogata i fascynująca kreacja kwiatu pomarańczy i wspaniały układ białych kwiatów: frangipani – tropikalny krzew amerykański, jaśminu, drzewa sandałowego, sandałowego, wanilii i piżma.
Delikatnie oczyszcza strefy intymne na ciele, daje naturalne poczucie czystości.
Produkt ten można używać z odpowiedniego dozownika odmierzającego. Wylej produkt na dłoń lub do wody, a następnie postępuj jak przy zwykłym myciu, na koniec spłukaj ze starannością.


 
CERTYFIKAT ICEA

Kosmetyki posiadające certyfikat ICEA Eco Bio Cosmesi charakteryzują się:
wykorzystaniem surowców z organicznych zbiorów; nieobecnością niepożądanych materiałów produkowanych z ekologicznego punktu widzenia, dotyczy zarówno samego produktu i opakowania; brak nieroślinnych surowców, które związane są z ryzykiem szkód dla zdrowia ludzi; zmniejszeniem wpływu na środowisko ze względu na niepotrzebne lub nienadających się do recyklingu opakowania. Etykieta ICEA poświadcza jakość zdrowych i bezpiecznych produktów poprzez ścisłe i rygorystyczne testowanie jakości wszystkich składników i gotowego produktu; ICEA jest akredytowana międzynarodowo i jest uznawana przez najważniejszych europejskich producentów kosmetyków organicznych. Rygorystyczne testy dermatologiczne i mikrobiologiczne gwarantują czyste, kompatybilne składniki, bardziej odpowiednie dla skóry wrażliwej i alergiczn

Opinie o produkcie
X

Informacje o produkcie

Dane kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola